page-header

Hakkımızda

Kalite Yönetimi
Su Arıtma ürünlerini kalite standartlarına uygun olarak test etmekte ve tüketicisine temiz bir şekilde ulaştırmaktadır.bu testler sonucunda olabilecek arızaları önceden tespit eden firmamız %99,9 oranında arıza önleme ve müşteri memnuniyetine sahiptir.

Hedef
Özellikle tüketicilerin sağlıklı su tüketebilmelerini amaçlayan Toprak Su Arıtma son derece cazip imkanlarla herkesin su arıtma cihazına sahip olamasını hedeflemektedir.

Servis Garantisi
Toprak Su arıtma cihazının satış ve montaj sırasında ekstra hassasiyet gösteren firmalar malesef arıza durumunda aynı hassasiyeti göstermemektedirler. Müşterinin bulunduğu güzergahın ters olduğu o bölgede (servis olmadığı gibi bahanelerle) müşterinin arızası geç giderilmektedir. Oysaki diğer suların sağlıksız, arıtma suyunun sağlıklı olduğunu kabul eden bir firma en geç 24 saat içerisinde müdahale ederek bu durumu ortadan kaldırmalıdır. Aksi takdirde müşteri sağlıksız suyu tüketmek zorunda kalacaktır. Biowater su arıtma sistemleri, gezici ve acil müdahale timleri sayesinde 24 saat içerisinde (yani tanktaki suyunuz bitmeden) sorununuzu ortadan kaldırmayı garanti etmektedir.

background
Ürünlerimizi tanımak ister misiniz?
Ürünler hakkında detaylı bilgiler için

BELGELERİMİZ